У Сумській області буде всього три райони

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив у своєму Facebook Олександр Хоруженко – експерт з реформування місцевого самоврядування та реформи децентралізації в Україні.

«Вчора насправді було прийняте історичне рішення.В контексті завершення реформи децентралізації у Сумській області.На спільній нараді Мінрегіону, Сумської облдержадміністрації, Сумської обласної ради, народних депутатів та групи зацікавлених експертів було прийнято узгоджене всіма рішення про новий субрегіональний рівень Сумської області», – зазначив він.

У наступні місяці замість нинішніх 18 районів з їхньою інфраструктурою, районними радами та державними чиновниками, будуть створені три нових адміністративних округи з центрами у Сумах, Конотопі та Шостці.

«Самоврядних функцій у них не буде, районних рад туди обирати не будуть. Там працюватиме офіс префекта, який координуватиме роботу державних органів влади. Наступні місцеві вибори мають відбутися вже на новій територіальній основі в кінці жовтня 2020 року», – підкреслив експерт.

Вчора насправді було прийняте історичне рішення.В контексті завершення реформи децентралізації у Сумській області.На спільній нараді Мінрегіону, Сумської облдержадміністрації, Сумської обласної ради, народних депутатів та групи зацікавлених експертів було прийнято узгоджене всіма рішення про новий субрегіональний рівень Сумської області.В наступні місяці замість нинішніх 18 районів з їхньою інфраструктурою, районними радами та державними чиновниками, будуть створені три нових адміністративних округи з центрами у Сумах, Конотопу та Шостці.Самоврядних функцій у них не буде, районних рад туди обирати не будуть. Там працюватиме офіс префекта, який координуватиме роботу державних органів влади.Наступні місцеві вибори мають відбутися вже на новій територіальній основі в кінці жовтня 2020 року.

Опубліковано Oleksandr Khoruzhenko Четвер, 2 квітня 2020 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: