Учасникам АТО та Революції Гідності пропонують послуги з психологічної реабілітації

Соціальний захист | 18:37, 27.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в управлінні соціального захисту населення Кролевецької РДА, відповідно до постанови КМУ, санаторно-курортний заклад ТОВ «Санаторій Токарі» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

“ТОВ «Санаторій Токарі» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та учасників Революції Гідності. Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними програмами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації”, – зазначили в управлінні.

Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу, групову терапію та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звертатись за адресою: м. Кролевець, вул. Європейська, 3, каб. 4, тел. 9-10-67.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: