МОН повідомляє, що мережа закладів освіти Кролевеччини буде збережена

Освіта | 12:22, 30.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

29 січня 2021 року, під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет спростував чутки про те, що не всі учні зможуть перейти до 10-11 класів. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

На його думку, основним завданням є якість та доступність освіти для кожного учня. Крім того він додав, що попри певні норми в Законі України “Про повну загальну середню освіту”, які потребують доопрацювання, вони плідно працюють із профільним Комітетом Верховної Ради України в цьому напрямі.

За його словами, пропоновані зміни до законодавства передбачатимуть скасування обмежень повноважень сільських, селищних та місцевих рад незалежно від чисельності населення територіальних громад.

«Важливо зберегти нинішню мережу закладів освіти, яка сьогодні забезпечує здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти на всіх її рівнях. Хочу запевнити, що кожна дитина, яка виявить бажання навчатися в 10-11 класах, матиме таку змогу», – зауважив Міністр.

Нагадаємо, Уряд вніс зміни до Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, які узгоджують документ із чинним законодавством.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: