Учні Кролевецької СШ № 1 писали Всеукраїнський радіодиктант

Освіта | 15:18, 9.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 9 листопада у День української писемності і мови учні 10 класу Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 разом із учителем української мови та літератури Ольгою Петровою долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Вже в сімнадцяте він проходить для всіх жителів України. Традиційно в його написанні беруть участь державні діячі, політики, науковці, студенти, діти та дорослі, всі ті, хто піклується про чистоту нашої солов’їної мови.

Текст диктанту «Наші пісні» традиційно прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Усі, хто хоче надіслати свої роботи на перевірку, можуть зробити це сьогодні та завтра. Перевірятимуть лише роботи, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення поштою визначатимуть за штемпелем на конверті.

Адреса Українського радіо: Київ-1, 01001. Хрещатик, 26.

Електронна адреса: rd@nrcu.gov.ua. На цю адресу листи можна слати впродовж 24 годин від моменту завершення диктування. Майте на увазі: на електронну пошту потрібно надсилати якісне фото або скан написаного від руки тексту.

Якщо ви не встигли написати диктант о 12.30, коли його читав у прямому ефірі Олександр Авраменко, ви можете прослухати звуковий файл, який виклали на сайті  Українського радіо, та написати радіодиктант у зручний для вас час.

Фото з ФБ сторінки СШ № 1

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: