Виговська

Уляна Супрун в Сумах розбирається чим МОЗ може допомогти місцевій владі у реформуванні галузі

Медицина | 19:25, 25.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

У своєму вступному слові під час прес-конференції вона наголосила: «Як ми працюємо разом, то можемо мати багато успіхів». Про це повідомляють на сайті Сумської облдержадміністрації.

Виконуюча обовязки Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла, що вона вже зустрілася з лікарями, які очолюють центри первинної медичної допомоги, оглянула кілька таких центрів. Також вона повідомила про успіхи нашої області у модернізації медичної галузі, зокрема, про роботу Центру екстреної медичної допомоги з використанням сучасних технологій, успішну реалізацію програми «Доступні ліки» тощо.

Зупинилася вона і на недоліках, зокрема, на тому, що в області недостатніми темпами йде процес підписання декларацій пацієнтів із лікарями.

«У місті Суми, зокрема, підписано лише 4,8 тисячі декларацій, навіть у місті Буринь із 9 тисяч населення уже підписано 5,5 тисячі пацієнтів. І тому ми приїхали, щоб поспілкуватися із місцевою владою, що ми можемо зробити, чим допомогти, щоб це покращити. Ми втрачаємо час і втрачаємо гроші. Адже гальмування на місцях може призвести до того, що пацієнти підуть до приватних лікарів. А комунальні заклади отримуватимуть недостатнє фінансування і не зможуть покращувати умови лікування», – говорила вона.

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, усього наразі на Сумщині уклали 54,8 тисячі декларацій із сімейними лікарями.

Фото з сайту СОДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: