Уродженець Кролевеччини призначений начальником кримінальної поліції Сумщини

Офіційно, Персоналії | 18:58, 27.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Заступником начальника ГУНП області – начальником кримінальної поліції відсьогодні призначений підполковник поліції Вадим Дзюбинський, який донедавна працював на посаді начальника Київського обласного управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Сумщини.

Особовому складу апарату ГУНП області нового керівника блоку кримінальної поліції представив начальник Департаменту карного розшуку НПУ генерал поліції третього рангу Сергій Тіхонов. Він оголосив наказ Голови Національної поліції про призначення Вадима Дзюбинського на посаду заступника начальника ГУНП – начальника кримінальної поліції.

«В карному розшуку було завжди непросто працювати, – зазначив він, – однак ніколи раніше не було такого фінансово-матеріального забезпечення, як нині. Тож для ефективної роботи розшуковці мають всі необхідні умови. Тому я щиро бажаю новому керівнику успіхів у роботі та знайти порозуміння з колективом, а підлеглим – підтримати свого нового керівника».

До привітань долучились запрошені гості – керівники СБУ та прокуратури в Сумській області, а також представник Сумської обласної адміністрації. Вони підкреслили, що знають Вадима Дзюбинського як відмінного спеціаліста та порядну людину, і висловили сподівання на тісну співпрацю у боротьбі зі злочинністю та в подоланні корупції.

Начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко наголосив, що робота кримінальної поліції повинна бути організована максимально ефективно. Тож побажав новопризначеному заступнику зробити це на «відмінно».

Довідково: тридцятишестирічний підполковник поліції Вадим Володимирович Дзюбинський народився в Кролевецькому районі Сумської області. Має вищу юридичну освіту. Розпочав свою роботу дільничним офіцером. Має багаторічний досвід роботи в карному розшуку та підрозділах по боротьбі з організованою злочинністю. Попередня посада – начальник Київського обласного управління ДВБ Національної поліції України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: