Виговська

Уряд подовжив карантин до кінця року та ввів додаткові обмеження

Карантин | 09:33, 14.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на засіданні Уряду ухвалене рішення відповідно до якого карантині обмеження продовжені до 31 грудня 2020 року, а також внесені зміни до критеріїв рівня епідемічної небезпеки.

Так, за новими правилами вводяться обмеження на проведення масових заходів. Про це інформують у Міністерстві культури та інформаційної політики

Для «зеленого» рівня заборонено проведення масових (спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) заходів за участю більше як 50 осіб за умови дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра, але дозволена діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів до 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі.

Для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, додатково до «зеленого» забороняється проведення масових заходів (спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) за участю більш як 30 осіб за умови дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра.

Для «помаранчевого» рівня додатково до обмежень, передбачених «зеленим» та «жовтим» рівнями забороняється проведення масових (спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) заходів за участю більш як 20 осіб за умови дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра.

Таким чином, згідно із новими обмеженнями заборонено проведення масових заходів на відкритому повітрі, натомість в регіонах із «зеленим», «жовтим» та «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки дозволена робота закладів культури та кінотеатрів з наповненістю кінозалів або залів до 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі.

При визначенні відсотку наповненості, кількості та формату розміщення глядачів кінотеатру або зали закладу культури необхідно обов’язково керуватись рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-масових заходів на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженими постановою Головного Державного санітарного лікаря України від 04 серпня 2020 року № 45.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: