В “Агролісгоспі” попереджають: незаконна рубка – дорога справа з неприємними наслідками

 Поділитися

Поділитися в

Кролевецьке лісогосподарське підприємство “Агролісгосп” попереджає громадян щодо недопущення вчинення злочинів проти довкілля. Як зауважив директор підприємства Іван Груша: “Незаконна рубка — дорога справа з неприємними наслідками”.

Так, станом на 1 квітня цього року, введено таксу для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу підприємствами, установами, організаціями та громадянами незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев і чагарників до ступеня припинення росту. Зокрема, в залежності від діаметра дерева розмір шкоди варіюється від 151,29 до 11198,62 гривень (Див. табл)

“Варто додати, що в окремих випадках за самовільну порубку передбачена кримінальна відповідальність. Одним із визначальних факторів для притягнення порушника до кримінальної відповідальності є розмір завданої шкоди, коли ця шкода є істотною (це визначається індивідуально в кожному конкретному випадку з урахуванням категорії захисності лісу, інших факторів, які встановлюються в ході проведення слідства)”, – підкреслив керівник ДП “Кролевецький агролісгосп”.

Відповідно до статті 246 Кримінального кодексу України за незаконну порубку лісу визначені такі покарання: штраф від 5100 до 8500 гривень; арешт на термін до шести місяців; обмеження волі на термін до трьох років; позбавлення волі на термін до трьох років з конфіскацією незаконно добутого.

Адміністрація підприємства звертається до небайдужих жителів громад повідомляти про самовільні поруби за телефонами:  5-21-44;  5-16-92.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: