В Алтинівці відзвітував сільський голова

 Поділитися

Поділитися в

23 березня, в приміщенні Алтинівської сільської ради, відбулася чергова, сімнадцята сесія сільської ради, на якій прозвітував сільський голова Михайло Немеровець про виконання Програми економічного і соціального розвитку за 2017 рік.

Як зауважив посадовець, територія  Алтинівської  сільської ради включає  один  населений  пункт  із загальною кількістю зареєстрованого населення  1223 осіб. За 2017 рік народилось – 10  дітей, померло – 30 осіб.

На сьогоднішній день в соціальні сфері села працює: Алтинівська ЗОШ, ДНЗ «Колосок», амбулаторія загальної практики сімейної медицини, сільська рада, бібліотека, Будинок культури, пожежна охорона, відділення поштового зв’язку. Також на території села здійснюють свою діяльність ТОВ «Агрі-Альфа», Алтинівський сирзавод, ТОВ «Десна», Фермерське  господарство «Хоменко В.І.», ПП «Кролевець Агро-Лан», ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» та ТОВ «Агроспаське».

Михайло Немеровець озвучив одне з найважливіших питань у роботі сільської ради – виконання бюджету. Зокрема, за підсумками 12 місяців 2017 року загальне виконання затверджених показників звітного періоду по власним та закріпленим доходам загального фонду бюджету склало 2004616,78  грн., та 103,9 % до затверджених річних призначень. Основними складовими такого факту надходжень є плата за землю, рентна плата за використання лісових ресурсів місцевого значення, єдиний податок.

Окремо зупинився сільський голова на реалізованому у 2017 році проекті «Котельня Алтинівської загальноосвітньої школи I—III ступеня по вул. Чайківка, 19, с. Алтинівка Кролевецького району — реконструкція», який став переможцем відповідного конкурсу і за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку його було впроваджено. Так, в Алтинівській загальноосвітній школі встановлено котел, врізано в систему опалення, забетоновано підлогу, стіни. Обсяг виділеної субвенції з державного бюджету — 954,841 тис.грн.

Сільський голова зупинився на пріоритетних галузях, що функціонують на території сільради. Розкрив питання благоустрою, медичного та соціального захисту, розвитку культури, освіти тощо.

Окреслено пріоритети на 2018 рік. Одним із яких є ремонт ділянки дороги від сільської школи до церкви (орієнтовна вартість 1 млн. грн.), який планують провести за сприяння народного депутата України Ігоря Молотка.

«Хочу подякувати голові Кролевецької районної ради Авраменко Миколі Вікторовичу та голові Кролевецької адміністрації Кучерявому Олегу Володимировичу – всі питання життєдіяльності села вирішувались за активного їхнього сприяння. А також висловлюю велику подяку депутату Верховної Ради Молотку Ігорю Федоровичу. Він посприяв, аби на нашу школу виділила держава кошти на ремонт котельні – 1030000 гривень. Сподіваємося на подальшу співпрацю в плані вирішення проблем, які будуть виникати», – сказав на завершення Михайло Немеровець.

Також, депутат районної ради Олег Халецький, обраний від громади села Алтинівка, прозвітував про свою роботу у 2017 році, про ті справи, які вдалося вирішити для Алтинівської громади та ті, які знаходяться на особистому контролі.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: