В Алтинівці завершується реконструкція шкільної котельні

 Поділитися

Поділитися в

Проект на реконструкцію котельні Алтинівської загальноосвітньої школи став переможцем конкурсу на фінансування з Державного Фонду Регіонального Розвитку (ДФРР) у 2017 році.

Загальний обсяг фінансування даного проекту становить більше 1 мільйона гривень, зокрема понад 954 тисячі гривень – кошти ДФРР та більше 106 тисяч гривень виділено, як співфінансування, з районного бюджету.

Основними заходами даного проекту є: реконструкція існуючої котельні, встановлення твердопаливних котлів марки «EVROTHERM-100-DS», потужністю 99 кВт, підключення до системи опалення, теплоізоляція трубопроводів та газоходів, встановлення водопом’якшувальної колонки та резервуару запасу води ємністю 300 літрів.

“На сьогодні установлено котел, ведеться підключення до системи водопостачання та внутрішні роботи. Школа поки що опалюється старим котлом. Після ремонту Будинку культури, жителі села знову звернулися з проханням до народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка щодо вирішення питання опалення школи. Він і посприяв в цьому, за що ми йому безмежно вдячні”, – говорить Алтинівський сільський голова Михайло Немеровець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: