В Андріївці відключили воду
Житлово-комунальне господарство 11:17, 7.08.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили в Кролевецькій міській раді, сьогодні, біля кафе «Каспій» зафіксовано порив водопровідної мережі.
«Водопостачання відключено. На місці пориву ведуться роботи. Дякуємо за розуміння», – написали в міськраді.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
