В країні введуть електронний рецепт для антибіотиків

Медицина | 18:35, 23.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

В Україні планують ввести електронні рецепти для протимікробних лікарських засобів (антибіотиків). Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігорь Іващенко під час брифінгу, сьогодні, 23 листопад.

“Протягом двох останніх місяців Міністерство охорони здоров’я фіксує збільшення використання протимікробних препаратів і на даний момент, з метою забезпечення наявності всіх лікарських засобів, у МОЗ ведеться робота по трьом ключовим напрямкам: введення електронних рецептів для протимікробних лікарських засобів (антибіотиків)… Збільшення потужностей українських фармвиробників… Забезпечення онлайн-моніторингу та оприлюднення на відкритих дешбордах інформації щодо наявності лікарських препаратів, які використовуються для лікування коронавірусної хвороби, у розрізі ЗОЗ, які надають таку допомогу, та аптечних закладів”, – зауважив Ігорь Іващенко.

Він зазначив, що у МОЗ підготовлений Наказ, згідно з яким аптеки зобов’яжуть до кінця 2021 року зберігати паперові форми електронних рецептів. А в цілому такі даї направлені на раціональне використання антибіотиків і їх раціональне призначення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: