«В небесах над Україною Кролевецькі рушники»: у Кролевці урочисто відкрили ювілейний літературно-мистецький фестиваль

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні в Музеї кролевецького ткацтва відбулося врочисте відкриття 25 ювілейного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники». Вже чверть століття літературно-мистецька Мекка для поціновувачів прекрасного з відкритими обіймами зустрічає гостей – творчих та креативних митців і літераторів з усіх куточків нашої величної України, близького та дальнього зарубіжжя –  Грузії, Молдови, Азейбарджану, Кореї, Китаю, Білорусії, Естонії, Германії, Польщі, Нідерландів, які приїжджають на гостини до мальовничої Кролевеччини.

На вході, біля алеї Берегинь, яку між іншим презентували саме до 25 річниці фестивалю, гостей зустрічали кролевчанки в сукнях з традиційними орнаментами кролевецького переборного ткацтва.

На урочистому відкритті 25-го Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» були присутні почесні гості: заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко, голова організаційного комітету фестивалю, заслужений діяч мистецтв України, поет-земляк Михайло Шевченко, голова Конотопської  районної ради Віктор Бик, Кролевецькій міській голова Віктор Лехман, Берегиня першого фестивалю, почесна громадянка міста Кролевець, народна артистка України Євдокія Колесник, Архієпископ Конотопський і Глухівський Роман.

Кожен із запрошених гостей звернувся до присутніх на святкових урочистостях представників громадськості з вітальними словами, подякували особистостям, які стояли у витоків фестивалю є його фундаторами, організаторами та творчими генераторами.

Один із засновників фестивалю, поет-земляк Михайло Шевченко висловив щиру подяку організаційному комітету, а також додав, що, незважаючи на скрутні часи, у які починався розквіт фестивальної епопеї «Кролевецьких рушників», дуже добре, що ніхто не скав руки, а лише натхненно йшов до мети, щоб про наш фестиваль говорили не лише в Україні, але й за кордоном.

По завершенню відкриття присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: