В обласному центрі обговорять проблеми бджільництва

Тварини | 13:44, 12.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

У відділі агропромислового розвитку РДА повідомили, що 15 грудня на базі національного аграрного університету відбудеться науково-практична конференція “Сучасні проблеми бджільництва та перспективи селекції українських бджіл”.

Збір та реєстрація учасників заходу з 8.00 години за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, головний корпус, ауд. 329.

Організаторами заходу є Департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА, Сумський національний аграрний університет, ННЦ «Інститут бджільництва ім.П.І.Прокоповича», ГО «Товариство матководів-селекціонерів бджіл української степової породи» (ГО «ТМС БУСП») та Сумське міжрайонне об’єднання бджолярів.

Умова участі – оргвнесок 70 грн.(кава-брейк, інформаційне забезпечення, запрошення доповідачів).

Під час конференції будуть розглянуті питання оцінки епізоотичної ситуації в бджільництві в Сумській
області за результатами звернень громадян та лабораторними дослідженнями зразків; необхідності створення та задачі Товариства матководів; селекції українських степових бджіл на сучасному етапі; наслідків гібридизації міжпородного та міжлінійного схрещування бджіл та інші. Також буде продемонстровано майстер-клас з проведення морфометричного аналізу бджіл.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: