В області утворено 34 ОТГ

Децентралізація | 14:49, 14.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні міський голова Білопілля Юрій Зарко подав документи до Сумської облдержадміністрації з клопотанням до центральної виборчої комісії для призначення виборів у Білопільску ОТГ. До неї увійдуть 6 місцевих рад: Білопільська міська рада, Нововирківська сільська рада, Рижівська, Павлівська, Іскрищанська і Ободівська.

 “Четвертого числа ми отримали позитивний висновок обласної держадміністрації. Відразу ми провели всі сесії, сьогодні ще була позачергова у селі Рижівка, і ми оперативно направили лист на ОДА, щоб направили документацію до ЦВК на призначення виборів. І таким чином юридично сьогодні 13 вересня  – день народження Білопільської територіальної громади”, повідомив Юрій Зарко міький голова Білопілля.

Щодо перспектив проведення виборів каже консультант офісу реформ Сумського регіонального відділення асоціації міст України Карен Агаджанов-Гонсалес: Визначальним буде наступний тиждень, і час до середини жовтня. Якщо в цей період часу нарешті комітет з правової політики та правосуддя ВР України зможе прийняти відповідні документи, і передати їх до ЦВК, які дозволять вже ЦВК призначити перші додаткові вибори у наших об’єднаних територіальних громадах. Якщо вони встигнуть до середини жовтня, то відбудуться вибори в усіх наших ОТГ  до 31 грудня, і в результаті громади встигнуть потрапити на прямі міжбюджетні стосунки вже з 1 січня наступного року”.

Білопільська громада – 34 об’єднана громада на Сумщині, за перспективним планом мають утворити 53 ОТГ. Наразі на Сумщині на вибори чекають п’ять об’єднаних територіальних громад: Білопільська, Шосткинська, Садівська, Липово-Долинська та Синівська, ще дві сільських ради чекають на додаткові вибори по приєднанню до вже створених об’єднаних громад.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: