В області змінився прокурор

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 15 вересня заступник Генпрокурора Гюндуз Мамедов представив колективу Сумської обласної прокуратури нового керівника – Олексія Тубельця. Про це інформує прес-служба відомства.

«11 вересня 2020 року в Україні розпочали свою роботу оновлені прокуратури, у тому числі й Сумська обласна прокуратура. Змінено не лише назву – на посадах залишились ті прокурори, які успішно пройшли всі етапи атестації. Тож сподіваюсь, що новий очільник організує роботу оновленої прокуратури на належному рівні, а результати діяльності будуть високо оцінені суспільством», – зазначив Гюндуз Мамедов.

У свою чергу, Олексій Тубелець подякував за довіру і запевнив, що разом із колективом скерує всі зусилля для забезпечення правопорядку та законності в області.

Довідково: Олексій Леонідович Тубелець народився 1984 року в м. Харків. У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади слідчого військової прокуратури Харківського гарнізону Центрального регіону України, де працював майже чотири роки. Протягом десяти років обіймав посади різного ступеня – від слідчого міжрайонної прокуратури до начальника відділу регіональної прокуратури в органах прокуратури Харківської області. Попередня займана посада – прокурор Кіровоградської області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: