Виговська

В ОТГ впроваджують проект «Поліцейський офіцер громади»

Безпека громадян | 19:13, 11.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно, під час зустрічі жителів нашого міста з керівництвом району та ОТГ прозвучало питання щодо створення на теренах громади муніципалної поліції, яка б підпорядковувалася місцевій владі. Про таку можливість ми поспілкувалися з начальником Кролевецького відділення поліції Андрієм Малюшиним.

За його інформацією, ще 28 травня цього року, у Києві відбулося офіційна презентація проекту «Поліцейський офіцер громади». А 11 липня, у селищі Сад Сумського району розглядали впровадження на Сумщині даного проекту, проте зацікавлення серед керівництва ОТГ він не викликав, зокрема і Кролевецької громади.

Він зауважив, що на сьогоднішній день на території шести регіонів України запроваджено та успішно діє проект «Поліцейський офіцер громади». Мета проекту – тісна взаємодія поліцейського з об‘єднаною територіальною громадою та орієнтація на її потреби.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Передбачається, що офіцери громади виконуватимуть усі функції дільничного, але отримають ще додаткові повноваження: зможуть регулювати дорожній рух, працювати з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах тощо.

«В офіцерів громади буде більше повноважень й вища зарплатня, ніж у дільничного. Передбачені також і соціальні гарантії – або службове житло, або відшкодування коштів за оренду квартири чи будинку. Адже вони житимуть в ОТГ та працюватимуть виключно на своїй території. Більшу частину свого часу  він присвячуватиме саме тому, аби життя місцевого населення стало безпечнішим. І звітуватиме про свою роботу не лише перед поліцією, а й перед місцевими мешканцями. Офіцер громади перебуває в штаті поліції, але в першу чергу підпорядковується керівництву громади. Але, щоб отримати «свого офіцера», громада має за власний кошт забезпечити його приміщення для роботи, меблями, необхідним сучасним обладнанням, автівкою, пальним для службового автомобіля тощо», – підкреслив очільник Кролевецького ВП.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: