В‘ячеслав Жовтя: «Дебати між кандидатами на міського голову покажуть реальну готовність кожного очолити нашу громаду»

Вибори, Політика | 17:29, 29.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 28 вересня відбулося обговорення у територіальній виборчій комісії проведення дебатів серед кандидатів на Кролевецького міського голову. Були присутні і кандидати: В‘ячеслав Жовтя, Віктор Лехман та Сергій Завгородній. Андрій Чепурний та  Олександр Бобровицький не прийшли на зустріч.

Не всі кандидати підтримують дебати, проте висуванець від ВО «Батьківщина» з впевненістю заявив, що він виступає за такий формат спілкування між кандидатами. Його підтримав і Сергій Завгородній.

«Дебати між кандидатами на міського голову покажуть реальну готовність кожного очолити нашу громаду. Адже агітматеріали, відеоролики та статті в ЗМІ не розкривають справжньої картини. Вважаю, що лише живе спілкування і прямі відповіді на питання громади допоможуть кожному визначитись з кандидатом. Не дивлячись на карантинні обмеження, зараз є маса способів, як ці дебати організувати, зокрема і через онлайн-сервіси», – сказав В’ячеслав Жовтя.

Наразі ж, у територіальній виборчій комісії звернулися до районної комісії з питань ТЕБ та НС за роз‘ясненнями щодо можливості проведення дебатів в умовах адаптивного карантину, в районному Будинку культури, 15 жовтня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: