В’ячеслава Жовтю помітили в оточенні нардепа Ігоря Молотка

Політика | 10:09, 21.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно, під час робочої зустрічі народного депутата Ігоря Молотка, який спілкувався з активом Кролевця, в його оточенні помітили і В’ячеслава Жовтю, який нещодавно заявив про свої амбітні плани, націлені на керівництво громадою. Як нам стало відомо з власних джерел, зустріч не була суто протокольною, а між учасниками мала місце і приватна розмова, під час перебування на Кролевецькому комбінаті хлібопродуктів.

За коментарями ми звернулися до директора КХП Геннадія Гордієнка, який підтвердив нам, що розмова між нардепом та Жовтею мала місце.

«Так, Ігор Федорович Молоток спілкувався з В’ячеславом Жовтею. Розмова була приватною, можу лише відмітити, що йшлося про проблемні питання Кролевця та району, адже народний депутат добре знає всі проблеми жителів громади», – сказав Геннадій Гордієнко.

На наше запитання щодо можливого зв’язку між нардепом та претендентом на мера міста, сам В’ячеслав Павлович відповів, що з Ігорем Федоровичем Молотком мають спільні бачення з більшості питань, саме це було підтверджено під час особистого спілкування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: