Виговська

Валерій Чечель: “Наш Край – Кролевеччина” – це найпотужніша команда і ми зробимо дуже багато для нашого краю, для нашої громади

Вибори, Політика | 18:40, 7.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як розповів кандидат в депутати від команди”Наш Край – Кролевеччина” Валерій Чечель, від партії висунуто реальних кандидатів: господарників та професіоналів: “Я не можу бути осторонь тому, що заклад в якому я працюю директором більше 29 років, як раз готує тих професіоналів, які зараз необхідні для нашого району, для нашої громади, і взагалі для України. Це найпотужніша команда і ми зробимо дуже багато  для нашого краю, для нашої громади”.

У навчальному закладі навчається 209 чоловік. Навчання проводяться за такими спеціальностіми: механізатори, водії та оператори машино-тракторного агрегату, кухарі-кондитери, електромонтери.

“Підтримувати в належному стані техніку на якій можна зараз навчати – це вже велике досягнення адміністрації навчального закладу, тому що це потрібно і запасні частини до цих автомобілів, тракторів, щоб вони могли проходити техогляди  і своє функціональне призначення – навчати дітей. Йдемо в ногу з часом, використовуємо компьютерну технологію для того, щоб навчати дітей”, – говорить Віталій Костирко, викладач спецпредмета автотранспортного напрямку ДПТНЗ “Реутинський професійний аграрний ліцей”.

Також, про навчання в стінах закладу розповіла його випускниця Юлія Твардовська. Вона заначила, що Валерій Вікторович Чечель – це керівник за якого всі підуть і в огонь, і в воду

Про мудрість та досвідченість керівника сказала і викладач української мови та літератури ДПТНЗ “Реутинський професійний аграрний ліцей” Наталія Сєрик, а також про його вольові якості, наполегливість – Алла Слуцька, старший майстер ліцею.

“В останні роки ми добилися створення гарної дороги до ліцею, про яку мріяли багато поколінь, створили  майданчик для водіння транспортних засобів. Таких майданчиків немає в жодному навчальному закладі. Повністю осучаснили всі приміщення. У перспективі – заміна вікон в спортивній залі і наша база буде відповідати європейським стандартам”, – наголосив Валерій Чечель.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: