Вчителі Кролевеччини всіх обіграли в волейбол

Освіта, Спорт | 12:15, 18.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляють в районній дитячо-юнацькій спортивній школі, у неділю, 17 грудня відбувся традиційний турнір з волейболу серед представників галузі освіти району.

Організатором даного заходу виступив Кролевецький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” (директор Олексій Галанов).

У турнірі взяли участь збірна команда вчителів загальноосвітніх шкіл міста та району, збірна команда позашкільної освіти та збірна команда школярів.

Результати ігор:

Вчителі ЗОШ – Учні ЗОШ, рахунок 2:1;

Позашкільна освіта – Учні ЗОШ, рахунок 2:1;

Вчителі ЗОШ – Позашкільна освіта, рахунок 2:1.

«Усі команди у грі були приблизно однакового рівня. Зустрічі були цікавими і до останньої партії не було явного лідера. Остання гра була дійсно видовищною, саме педагоги середньої та позашкільної освіти змагалися за першість. Вчителі вже другий рік поспіль перемагають», – прокоментував директор РДЮСШ Станіслав Холопцов.

До складу команди-переможця  увійшли: Євген Співак (вчитель фізичної культури, Алтинівська ЗОШ), Сергій Самойленко (вчитель ФК, Литвиновицький НВК), Олексій Нібак (вчитель ФК, Мутинська ЗОШ), Ольга Яценко (вчитель алгебри, СШ № 3), Станіслав Яценко (вчитель інформатики, ЗОШ №2).

Директор РДЮСШ також відмітив майстерність Сергія Ляховки (Мутинська ЗОШ), з команди школярів, який з кожним роком додає у волейболі.

Кращим гравцем турніру визначено Сергія Самойленка. Він нагороджений подарунком від КМЦ ФЗН “Спорт для всіх”.

Команда-переможець та призери змагань були нагороджені пам’ятним кубком та медалями відповідного ґатунку від КМЦ ФЗН “Спорт для всіх”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: