“Великої води” не прогнозують

 Поділитися

Поділитися в

Сумщина готується до весняного паводку, але великої води не очікується. Про це повідомили під час апаратної наради в облдержадміністрації

Зокрема, начальник Сумського обласного управління водних ресурсів Олексій Гордійко зазначив, що в області були розроблені конкретні карти загрози підтоплень і розіслані усім місцевим комісіям ТЕБ та НС.

За словами виконуючого обов’язки директора Департаменту цивільного захисту населення Тетяни Коськової, до районів і міст області був направлений зведений перелік можливої паводкової обстановки із конкретним зазначенням районів, територій, населених пунктів, навіть окремих вулиць та будинків, у тому числі й по містах обласного підпорядкування, де в разі інтенсивного танення снігу може порушитися життєзабезпечення населення.

«На сьогодні, згідно із прогнозами гідрометеорологів, танення снігу за наявних умов не буде перевищувати нормовані показники. Але ми все одно готуємося до виникнення паводків в області, адже маємо досвід минулого року, коли небезпека прийшла дуже несподівано», – говорила посадовець, маючи на увазі підтоплення міста Охтирка.

Як зазначили в Кролевецькому міжрайонному управлінні водного господарства, згідно даних з офіційного сайту Українського гідрометцентру, станом на 25 лютого рівень води у річці Сейм (вимірювальний пост в с. Мутин, Кролевецького району, Сумської обл.) становить 538 см, на аналогічну дату минулого року – 540 см. В середньому протягом лютого місяця 2019 р. рівень води збільшувався на 1-6 см за добу. Гідрологічна ситуація спокійна, рівні води знаходяться у межах русла річки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: