Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану, зокрема й на Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

Щойно Верховна Рада України 276 голосами підтримала Президентський законопроект №9338 про введення воєнного стану в Україні.

«Запровадження воєнного стану виключно в областях, які розташовані вздовж російського кордону, Придністровської ділянки Україно-Молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Там, де може бути нанесений удар. Це Вінницька, Луганська, Донецька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, Запорізька і внутрішні води Азово-Керченської акваторії», – сказав Президент Петро Порошенко під час виступу у Парламенті

Як зазначено на сайті ВРУ, прийнято Закон “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні””. Верховна Рада України затвердила Указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 391/2018 “Про введення воєнного стану в Україні”.

В період дії воєнного стану, введеного названим Указом Президента України, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

Указом передбачено ввести в Україні воєнний стан із 9 години 28 листопада 2018 року на 30 діб до 9 години 27 грудня 2018 року.

Проект Закону зареєстровано за №9338.

.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: