Весняні мелодії для жінок від гурту “Мальви” та їхніх друзів + ФОТО

Культура | 17:38, 6.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні 8 березня, у Кролевецькому районному Будинку культури відбувся своєрідний творчий звіт народного аматорського гурту “Мальви” на гостини до яких завітали їхні талановиті друзі. Численні глядачі заполонили найбільшу концертну залу Кролевеччини.

У холі РБК була представлена фотовиставка “Світ квітів. Душа квітів. Поезія квітів” нашої землячки Тетяни Сокур. Жінок вітали зі святом голова районної державної адміністрації  Олег Кучерявий, голова районної ради Микола Авраменко та дарували їм квіти.

Цього концертного дня, найперше згадали кролевчанина, який стояв у витоків створення колективу “Мальви” – Олександра Красюка. Всебічно обдарований красень, композитор і співак – він назавжди залишився у серцях кролевчан, зовсім молодим відійшовши у вічність. Поряд з ним був його друг Едуард Жувасін, який цього дня співав для жінок Кролевеччини.

Йшов час. Гурт розвивався разом з Олександром Бендюком, Оленою Власюк, Наталією Несін, Лілією Муміновою. Всі вони, в різні роки були, учасниками гурту “Мальви”.

Сьогодні “Мальви” – це Ніна Тищенко (керівник гурту), Ігор Гуменюк, Олег Балун, Віталій Федоренко, Олена Бур та Марина Мазурок.

“Ми співаємо про жінок і для жінок”, – девіз засновника гурту Олександра Красюка став основоположним для усіх подальших втілень гурту “Мальви”. Тож і не дивно, що цей концерт був присвячений міжнародному жіночому Дню.

До участі у святі долучилися численні талановиті учасники – це юні віртуози Володимир Біляченко та Володимир Булах, Ліза Піскун та Роман Скрєбнєв, Максим Сірош, молодіжний ансамбль “Співаночка” Алтинівського СБК , Віктор Чечель, Людмила Масалига, Тетяна Широкова, тріо “Пісенне джерело”, інструментальний ансамбль “Леді імпульс”, духовий оркестр дитячої школи мистецтв під керівництвом Василя Люліна. Особливої краси додавали концерту танцювальні колективи: “Поліські роси” дитячої школи мистецтв (кер. Неля Опанасенко), шоу-балет “Юніті” (кер. Алла Теслик), танцювальний колектив “Зодіак” з Алтинівки (кер. Ірина Трусенко), артисти студії естрадного танцю “Смайл” (кер. Алла Теслик).

“Сьогодні – це наш творчий звіт і ми співаємо, як і раніше, для найкращих жінок у всьому світі – кролевчанок. На нього прийшли наші шанувальники, наші друзі. Проте й надалі “Мальви” будуть розвиватися, ставати кращими, адже на базі нашого гурту маємо прагнення створити своєрідну фабрику зірок і вже над цим невпинно працюємо”, –  сказав учасник гурту “Мальви”, директор РБК Ігор Гуменюк.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: