Ветерани Кролевеччини вчасно отримають разову грошову допомогу

 Поділитися

Поділитися в

Як поінформувала заступник начальника управління соціального захисту населення Кролевецької райдержадміністрації Тетяна Баша, виплату разової грошової допомоги ветеранам війни та прирівняним до них особам до 5 травня на Кролевеччині отримають 1256 осіб. Про це повідомили на сайті РДА.

Для отримання цієї виплати учасникам бойових дій, які демобілізовані, не є пенсіонерами чи інвалідами війни, до Кролевецького районного військового комісаріату необхідно подати  заяву, реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти та ксерокопію пільгового посвідчення.

Інваліди і пенсіонери, які мають статус  ветерана війни, отримують ці кошти автоматично.

Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

В управлінні звертають увагу на те, що особи, які не отримали грошової допомоги, зокрема ті, що набули статусу згідно із ст.6, 7, 9, 10 і 11 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” до 5 травня 2018 року включно, мають право звернутися за нею до управління  соціального захисту населення (м.Кролевець, Площа Свободи,6, каб.№ 1 або зателефонувати за номером 9-15-62) та отримати її до 30 вересня 2018 року.

“Ветерани війни Кролевеччини  та прирівняні до них особи отримають разову грошову допомогу вчасно”,– резюмувала Тетяна Баша.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: