Від 22 до 44 тисяч гривень заплатять оштрафовані на шосткинському ринку реалізатори риби та м’яса

Торгівля, У сусідів | 14:46, 27.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинське міськрайонне управління Держпродспоживслужби провело позапланові перевірки кіосків, які реалізують харчові продукти на міському ринку. Перевіряли на предмет дотримання підприємцями гігієнічних вимог щодо реалізації харчових продуктів.

«У чотирьох торгових точках були виявлені порушення загальних гігієнічних вимог: брудні кіоски, недостатня кількість води, відсутність засобів особистої гігієни для продавців і санітарних книжок, порушення товарного сусідства продукції, недотримання температурних режимів зберігання і забруднення харчових продуктів», – розповіла головний спеціаліст Шосткинського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Надія Романченко.

Дані підприємці продавали копчену, солону і морожену рибу, м’ясну продукцію. Внаслідок перевірки було складено протоколи, а в подальшому винесені постанови про накладення штрафів від 22 до 44 тисяч гривень.

Підприємці звернулися до суду, щоб оскаржити постанови, але суд постанови не скасував. Справи направлені до апеляційного суду.

Надія Романченко нагадала, що ще в 2015 році вступив в силу Закон, згідно з яким оператор ринку несе відповідальність за безпеку харчових продуктів. Значно збільшилися і штрафні санкції.

Джерело: Шостка.INFO

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: