Від завтра у Кролевці зміниться кінцева зупинка громадського транспорту, квитки – лише у водіїв

Транспорт | 17:55, 26.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як ми вже повідомляли, власник приміщення автостанції у місті Кролевець виставив будівлю на продаж. Вона не буде функціонувати, а значить, що і перевізники, і пасажири не будуть обслуговуватися там. Наразі у межах Кролевецького району надають послуги 14 перевізників, вони охоплюють міжміські та внутрішні ( в межах Кролевецького району) маршрути.

Як розповіла голова Кролевецької РДА Наталія Срібранець, разом з перевізниками було прийнято рішення змінити кінцеву зупинку громадського транспорту. Відтеперь усі автобусні маршрути, окрім місцевих перевізників, що діють в межах Кролевецької ОТГ, будуть відправлятися від залізничного вокзалу, там же і буде кінцева зупинка. Заїзду на автостанцію не буде, проте люди, що очікуватимуть на транспорт зможуть відпочити чи сховатися від негоди у приміщенні залізничного вокзалу.

Вона зауважила, що згідно Правил надання послуг перевізниками, водії мають право реалізовувати квитки пасажирам і відповідні документи, тож пільговики не постраждають. Це передбачено і обласною Програмою щодо пільгового перевезення на 2016-2020 роки. Єдине, що не всі перевізники мають мажливість реалізовувати квитки заздалегід, але більш “продвинуті” зможуть надавати такі послуги через власні сайти. Кожен перевізник буде самостійно вирішувати дане питання.

Розклад маршрутів не зміниться, також і визначені зупинки будуть виконуватися, як і раніше. Зокрема у місті Кролевець люди можуть і надалі очікувати на перевізника на зупинці біля “центру зайнятості” та міської ради, й в інших відведених місцях.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: