Відбулася зустріч представників молодіжних рад Кролевця та Сум

Суспільство | 11:00, 27.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 26 січня, в приміщенні публічної бібліотеки Кролевецької міської ради відбулася робоча зустріч представників молодіжних консультативно-дорадчих органів Сум та Кролевця, які зацікавлені в питаннях розвитку своїх молодіжних рад.

Метою заходу був обмін досвідом та кращими практиками в напрямі розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів Сумщини, напрацювання та обговорення політики розвитку молодіжних рад, визначення стратегії розвитку на подальші роки. Учасники отримали знання щодо суті, мети та завдань діяльності молодіжних рад в Україні, обговорили та визначали стратегічні напрямки, а також долучились до обговорення нормативно-правових актів щодо діяльності Національної ради з питань молоді, Радників з питань молоді, змін до Типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198.

«Молодіжна рада – це люди. І вам потрібно чітко розуміти, що для досягнення деяких речей, доведеться боротися за це. Символічним, логічним та актуальним є те, що групу активістів Кролевеччини представляють в більшості члени молодіжної ради, адже саме цей консультативно-дорадчий орган є основним стейкхолдером у питаннях розвитку молодіжної політики. Тому я вам бажаю успіху. Будьте розумними, дипломатичними, але трохи наполегливими, особливо, що стосується вашої роботи у молодіжній раді», – наголосив заступник Кролевецького міського голови В’ячеслав Жовтя.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: