Віддати агролісгоспи громадам

Економіка | 14:03, 27.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Пропозицію щодо передачі лісогосподарських підприємств області в управління громадам  на засіданні сесії міської ради вніс депутат Дмитро Ковальов, під час розгляду депутатського запиту щодо Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства.

Даний запит, на розгляд депутатського корпусу, внесла голова фракції «Батьківщина» в міській раді Юлія Бура. Він стосувався незгоди з запропонованою Урядом реформою лісового господарства країни.

Як вже писали «Новини Кролевця», по всій області, як і в нашому районі, викликала обурення дана Стратегія і місцеві органи влади просять переглянути її і провести широке громадське обговорення.

Щодо ДП «Кролевецький агролісгосп», то як зауважив Дмитро Ковальов, у рамках реформи з децентралізації було б логічним і доречним віддати підприємство у розпорядження територіальній громаді, щоб жителі  могли самі розпоряджатися лісовими ресурсами і забезпечувати необхідним соціальну сферу.

Звернення щодо Стратегії було доповнене даною пропозицією і одноголосно підтримано депутатським корпусом Кролевецької міської ради. Його направлять до КМУ та Державного агентства лісових ресурсів України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: