Відкладено розгляд кримінального провадження відносно голови сільради Кролевецького району, який підозрюється у вимаганні хабара

Суд | 19:12, 17.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

15 жовтня, для підготовки клопотання захисником, відкладено судовий розгляд кримінального провадження відносно голови сільської ради Кролевецького району Сумської області, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.1 ст.369 (підбурення до закінченого замаху на пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі), ч.2 ст.15, ч.1 ст.190 КК України (підбурення до закінченого замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману). Про це повідомили на сайті Кролевецького районного суду.

Наступне судове засідання відбудеться  21 жовтня, о 14 год. 30 хв.

Довідково: Голова сільської ради Кролевецького району Сумської області обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе у вигляді грошових коштів на суму 2000 доларів США, що відповідно до курсу НБУ станом на 21.02.2019р. складає 54175 грн. 13 коп. за внесення до порядку денного сесії питань про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку у межах населеного пункту Кролевецького району для розміщення газової автомобільної заправної станції за заявою громадянина С. та розробку детального плану території під будівництво автозаправочної станції, сприяння у прийнятті таких рішень депутатами сільради, а також у подальшому передачу вказаної земельної ділянки в оренду для будівництва автозаправної станції.

Крім того, сільський голова Кролевецького району Сумської області обвинувачується в підбурюванні громадянина С. закінченому замаху на надання неправомірної вигоди у сумі 1500 доларів США, що відповідно до курсу НБУ станом на 21.02.2019р. складає 40631 грн. 34 коп. депутатам сільської ради Кролевецького району за прийняття рішень про розроблення детального плану території під будівництво автозаправної станції, а також про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення автозаправної станції та в подальшому передачі в оренду земельної ділянки.

Також, сільський голова обвинувачується у закінченому замаху на заволодіння шляхом обману грошовими коштами громадянина С. у сумі 1500 доларів США, що відповідно до курсу НБУ станом на 21.02.2019р. складає 40631 грн. 34 коп.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: