Відключення електроенергії повертаються на Сумщину: графіки на понеділок
Енергетика 19:39, 17.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відповідно до вказівок НЕК “Укренерго”, завтра, 18 листопада, вводяться графіки погодинних відключень, повідомляє АТ «Сумиобленерго».
ГПВ діятимуть із 06:00 до 22:00 в обсязі двох черг.
Причина застосування графіків – прогнозований дефіцит у енергетичній системі України, яка постраждала внаслідок обстрілів окупантів.
«Віримо, що вистоїмо та переможемо, не зважаючи на енергетичний терор рф. Пам’ятайте, що єдина причина складної ситуації в енергетичній системі України – це збройна агресія росії проти українського народу», – зазначили в АТ «Сумиобленерго».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
