Відкриття резиденції Діда Мороза в Ярославці стало подією нового року

Святкування | 21:37, 3.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Дуже багато схвальних відгуків від гостей резиденції Діда Мороза, що відкрилася в Ярославці, прозвучало на адресу організаторів, акторів, учасників і спонсорів даного заходу. Люди ділилися світлинами з казковими персонажами та господарями свята – Дідом Морозом та Снігуронькою. Смакували тортами та іншими смаколиками, гречаною кашею, млинцями тощо. Було організовано дозвілля, концертна програма та конкурсна.

Інінціатором даного дійства виступив Олексій Рекун.

“Хочу щиро подякувати всім гостям які завітали вчора на свято відкриття Резиденції Діда Мороза в селі Ярославець. Сподіваюсь, що всім сподобалася і ця подія стане традиційною. Хотілося би виділити декількох людей, які без вагань підтримали нашу ідею зі святом і взяли на себе всі кошторисні, і матеріальні питання. В першу чергу – це депутат Сумської обласної ради Геннадій Іванович Гордієнко, який ще раз показав, що він людина слова, і діла. Велика вдячність Кролевецькому міському голові Віктору Григоровичу Лехману, депутату міської ради Віктору Камінському, великому патріоту, земляку Володимиру Кандибі”, – розповів він.

Також додав, що територію для проведення заходу надав директор Кролевецького ДЛМГ Олександр Посошенко і резиденція діда Мороза була розміщена на базі Ярославецького лісництва. Допомогла зі створення міні-ферми, яка прийшлася до душі і дітям, і дорослим, Ольга Слюсар, а жителями ферми стали домашні тварини і птиця мешканців села.

“Всі ці люди допомогли організувати веселе свято на Новий рік. Проте, ще потрібно відзначити людей-ентузіастів, які своїми руками безпосередньо творили святкову атмосферу – це Ніна Кандиба, Людмила Костюк, Олександр Грищенко, Валентина Мусієнко, Дмитро Ященко, Тамара Щур, Петро Лиман, Сергій Тябін, Олег Рекун. Без вас це свято ніколи б не відбулося!”, – підкреслив ініціатор створення резиденції.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: