Відомий поет провів творчий вечір в Обтовому

Персоналії, Події | 16:22, 11.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 10 квітня, у Обтівському сільському Будинку культури відбувся творчий вечір відомого поета-земляка Михайла Шевченка. Дана подія проходила на відзначення 20-річчя створення громадського об’єднання “Кролевецьке земляцтво” у Києві і стала продовженням започаткованих у цьому році зустрічей з відомими вихідцями з Кролевеччини – “Цвіт нашого роду”.

Саме М. В. Шевченко був одним із ініціаторів створення даного об’єднання. Перші організаційні засідання були проведені у 1998 р..

Привітати відомого земляка прибули керівництво району, міста, сільської ради, заслужені діячі культури і мистецтва, молодь, прихильники його творчості.

На творчому вечорі Михайло Шевченко декламував свою поезію, яка відома землякам як чуттєва любовна лірика, пронизана коханням до жінки, природи, Батьківщини.

Привітали земляка і творчі колективи та окремі виконавці Кролевеччини: заслужений працівник культури України — Лариса Овчар, керівник народного фольклорного ансамблю «Реутинчанка» Галина Гуріна, фольклорний аматорський колектив «Калинонька» та дитячі колективи  Обтівського сільського Будинку культури, призери районного фестивалю «Освітянська весна» — педагогічний колектив Обтівської загальноосвітньої школи на чолі з директором Галиною Марченко, які представили уривок з вистави Михайла Старицького «По-модньому», танцювальну композицію «На вечорниці» тощо.

Нагадаємо, 16 лютого, у актовому залі ЗОШ № 5 відбувся вечір-зустріч “Цвіт нашого роду” з уродженцем міста Кролевець, доктором медичних наук, професором Сергієм Семеновичем Страфуном.

 

Джерело: Кролевецька районна рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: