Відзавтра на Кролевеччині починає діяти режим «червоної зони»
Поділитися в
Копіювати посилання
Коли почне діяти режим «червоної зони» на Сумщині, вже визначила держкомісія з ТЕБ та НС. Вчора ввечері вони повідомили, що режим входить у дію 24 березня, а ось на що додатково будуть уведені обмеження в нашій області, ще належить вирішити цій комісії сьогодні.
Нагадаємо, що Сумщина потрапила в «червону» зону з причини пандемічного показника (рівень госпіталізації інфікованих пацієнтів становив з 19-го по 21-е березня від 63% до 67,4%).
Згідно із загальними правилами Кабміну, в «червоній» зоні (+ до вимог помаранчевої) обов’язковими є заборони на відвідування навчальних закладів, закладів сфери культури (в тому числі кінотеатрів), припиняється діяльність ТРЦ, кафе і ресторанів, а також установ торгового і побутового обслуговування.
Повернутися з «червоної» зони в «помаранчеву» Сумщина зможе за умови, якщо хоча б один із п’яти індикаторних пандемічний показників протягом 5-ти діб поспіль буде відповідати вимогам, що пред’являються до «помаранчевої» зоні.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
