Військово-патріотичне таборування “Джура” у Дубовичах + ФОТО

Захисник Вітчизни | 16:16, 11.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 9 по 11 березня, у селі Дубовичі проходило зимове таборування “Дубовицька Січ”. Це військово-патріотичний вишкіл молоді на основі дитячої гри “Сокіл- Джура”.

Захід був проведений Кролевецьким молодіжним клубом “Джура”, станцією юних туристів, Конотопським клубом “Джура”, Сумським ОЦ ВОТ ВПВ.  Загалом в таборуванні взяли участь сто учасників: рої з сел Дубовичі та Мутин, м. Конотоп, Прилуки, Кролевець.

До програми трьох денного перебування ввійшли майстер-класи з тактичної медицини, тактики ведення бою, стрільби з лука, пістолета, гвинтівки. Збирання та розбирання зброї. Ігри лазертаг та пейнтбол, козацькі забави. Також грали в Джуровські ігри: “лава на лаву”, теренова гра, бої шапками тощо.

“Це цікаво і патріотично. Таборування поєднує військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу. Навички, набуті під час перебування в таборі, мають стати у пригоді в різних ситуаціях. Це заряд бадьорості надовго. Вдячні за підтримку керівникам району М.В. Авраменку та О.В. Кучерявому, відділу освіти РДА С.І. Жолобку, відділу молоді та спорту О.М. Халецькій та заступнику директора ОЦ ВОТ ВПВ Геннадію Мирошніченку. Окремо хотілося б подякувати за фінансову підтримку ТОВ “Дубовичі” у особі Анатолія Живалєвського та Сергія Овсієнка, а також директора Дубовицької ЗОШ Лідію Бобровицьку”, – прокоментував керівник Кролевецького молодіжного клубу “Джура” Микола Дорогий.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: