Віктор Бик: «Ми сподіваємося, що медичних працівників та культурян єдиної Кролевеччини підтримає керівництво Кролевецької ОТГ та депутатський корпус міськради»

Бюджет | 17:55, 28.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Днями, на сесії Кролевецької районної ради було виділено понад 800 тисяч гривень на виплату заробітньої плати працівникам КП «Кролевецька ЦРЛ» та галузі культури району, зокрема працівникам районного Будинку культури та музею ткацтва.

Даних коштів вистачить лише закрити потребу за липень місяць, а далі питання залишається відкритим, адже того, що заробляє лікарня за пакети послуг, все одно не вистачає на забезпечення потреб ЦРЛ. Щоб утримувати районну лікарню, музей та будинок культури – їх потрібно дофінансовувати з місцевих бюджетів.

«Я вдячний за позицію депутатському корпусу районної ради, адже питання збереження лікарні, функціонування районного Будинку культури, музею, що відомий далеко за межами області – це першочергово для нас. Практично всі кошти районного бюджету спрямовані на підтримку цих закладів, але зараз наші можливості обмежені. Через карантин, у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу, район недоотримав значні кошти. Тож, ми сподіваємося, що медичних працівників та культурян єдиної Кролевеччини підтримає керівництво Кролевецької ОТГ та депутатський корпус міськради», – зауважив Віктор Бик.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: