Віктор Бик: «Відсутність реагування на наші звернення щодо передачі районного майна у власність ОТГ – це фактично потурання пограбуванню жителів Кролевеччини!»

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 11 серпня голова Кролевецької районної ради Віктор Бик надіслав повторне звернення до міського голови Кролевця Олександра Бобровицького та голови профільної комісії Василя Коростильова щодо передачі районного майна у власніть об’єднаної громади.

«Вже час бити на сполох, адже затягування передачі майна, яке плекали старші покоління, в яке ми разом вклали значні кошти – це фактично потурання пограбуванню жителів Кролевеччини. Пройшло більше місяця, після мого звернення на сесії міської ради, а жодної реакції не послідувало», – зауважив голова районної ради

Нагадаємо, йдеться про передачу КП “Кролевецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, КП “Кролевецька центральна районна лікарня”, КП “Акватермо”, КП “Кролевецькі рушники”, КП “Кролевецьке районне бюро технічної інвентаризації”, районний будинок культури та музей кролевецького ткацтва до власності Кролевецької ОТГ. Це зумовлене тим, що Кролевецький район фактично ліквідовано, а правонаступницею всього майна, після виборів 25 жовтня, буде Конотопська районна рада.

«Давайте зробимо все від нас з вами залежне, щоб кролевецькі рушники не стали «конотопськими», адже коли рятували пологове відділення, депутатський корпус районної ради зібрався негайно на позачергову сесію, де дане питання було вирішено на користь жителів Кролевеччини», – закликав керівництво та депутатський корпус Кролевецької ОТГ Віктор Бик.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: