Віктор Бик обраний головою Конотопської районної ради

 Поділитися

Поділитися в

Екс-очільник депутатського корпусу Кролевецької районної ради Віктор Михайлович Бик сьогодні, 8 грудня очолив Конотопську районну раду, до якої відтепер відноситься і колишній Кролевецький район.

Під час засідання першої сесії Конотопської районної ради був присутній 41 депутат із 42 обраних. На порядок денний було винесено установчі питання: обрання голови та його заступника. “За” кандидатуру Віктора Бика проголосувало 26 колег. Також свої кандидатури подали на голову ВО “Батьківщина” та ПП “Європейська солідарність” – Андрія Сахно та Сергія Концедала. В результаті голосування кролевчанин очолив об’єднану Конотопщину, в яку увійшли колишні Кролевецький, Путивльський, Буринський та Конотопський райони. Його заступником депутати обрали Олексія Бойченка зі “Слуги народу”.

Віктор Бик прокоментував нашому виданню свої перші кроки на новій посаді:

“Вже завтра я приступаю до виконання повноважень. Роботи багато, адже треба провести процедуру злиття чотирьох районів, вирішити питання майна тощо. До Конотопської районної ради увійшло 8 ОТГ, з якими ми будемо плідно співпрацювати. Моє головне завдання – це об’єднати депутатський корпус, забезпечити його конструктивну роботу, на дивлячись на політичну приналежність, і всім разом працювати на користь наших громад. Так працювати нас навчив Микола Вікторович Авраменко і ми продовжуємо його добру справу на користь людей. Ми зайшли в сесійну залу, як представники простих людей і маємо відстоювати їх інтереси”.

Виконавчі органи Конотопської районної ради будуть розміщенні у будівлі райради в місті Конотопі за адресою: вул. Соборна, 23, 41607. Також, на сайті райради вказані номери телефонів для зв’язку: тел. (05447) 6-17-55, факс  (05447) 2-62-55

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: