Виговська

Віктору Івановичу Міщенку присвоєно звання “Почесний громадянин міста Кролевець”

 Поділитися

Поділитися в

Зважаючи на клопотання комунальної установи Сумської обласної ради “Кролевецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів”, сьогодні, 29 листопада, Заслуженому працівнику соціальної сфери України, директору будинку-інтернату, кролевчанину Віктору Івановичу Міщенку посмертно присвоєно звання “Почесного громадянина міста Кролевець”.

Одноголосно депутатський корпус Кролевецької міської ради підтримав дане рішення.

Нагадаємо, на посаді  директора будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів В.І. Міщенко працював з червня 2002 року. Раніше, за високий рівень професіоналізму В.І. Міщенко був нагороджений Почесною грамотою Міністерства соціальної політики у 2005 році, Подякою Кабінету Міністрів соціальної політики у 2008 році, Подякою Президента України у 2010 році,  Подякою Міністерства соціальної політики України у 2011 році, Почесними грамотами голів обласної та районної державних адміністрацій, ювілейною медаллю «Двадцять років незалежності України» у 2011 році. Згідно з Указом Президента України № 595/2013 «Про відзначення державними нагородами України працівників соціальної сфери» від 30 жовтня 2013 року  директорові комунальної установи Сумської обласної ради «Кролевецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Віктору Івановичу Міщенку присвоєно почесне звання – «Заслужений працівник соціальної сфери України».

За час перебування Віктора Івановича на посаді директора Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів зроблено багато для того, щоб не тільки наблизити умови проживання підопічних до домашніх, але й досягнути більшого, довести на практиці, що держава справді піклується про знедолених.

14 жовтня цього року, на 64-му році обірвалося його життя.

Фото з ФБ Кролевецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: