Влада Кролевця взяла зобов’язання до 2030 року скоротити на 30% викиди вуглекислого газу

Екологія | 21:01, 29.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 29 листопада, депутатський корпус Кролевецької міської ради прийняв рішення про приєднання до європейської ініціативи “Угода мерів щодо Клімату та Енергії” . Згідно з даним рішенням, було взято зобов’язання скоротити на своїй території викиди  CO2 ( та за можливості, інших парникових газів) щонайменше на 30% до 2030 року.

Дана ініціатива буде здійснюватися за рахунок заходів з підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії.

Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях.

Щоб втілити свої політичні зобов’язання у конкретні заходи та проекти, підписанти Угоди, зокрема, зобов’язуються підготувати Базовий кадастр викидів після розробки місцевої політики сталого енергетичного розвитку і відповідного потенціалу у сфері енергоменеджменту, та подати протягом року після підписання План дій зі сталого енергетичного розвитку, що окреслює основні заходи, до яких вони планують вдатися.

Учасникам даної ініціатива надається всебічна підтримка від Офісу Угоди мерів, розташованого у Брюсселі, та з боку офісів-філій Угоди мерів у Львові та Тбілісі (ОУМ – Схід), а також Спільного дослідницького центру Європейської комісії та інших установ Європейського Союзу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: