Влада тримає на контролі реконструкцію спортивного майданчика

 Поділитися

Поділитися в

Для контролю процесу комплексної реконструкції спортивного майданчика з облаштуванням зони для воркауту та футбольного поля на території Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, будівництво вчергове відвідали представники місцевої влади.

Цього разу, на будівельному майданчику були присутні: заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олег ШПРИНДЕЛЬ, начальник відділу освіти Кролевецької міської ради Станіслав МАСАЛИГА, інженер з технічного нагляду ІІ категорії у сфері будівництва Валерій НЕЛІН, а також голова Федерації Футболу Конотопщини Ігор ЖИЛА.

Нагадаємо, що після візиту 20 квітня 2021 року начальника відділу житлово-комунального господарства Кролевецької міської ради Дмитра ДОРОФЄЄВА на будівельний майданчик, усі питання, пов’язані з якістю виконання та термінами введення спортивного об’єкту в експлуатацію, знаходяться на особистому контролі Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА.

Слід зазначити, що введення реконструйованого спортивного об’єкту в експлуатацію планувалося ще восени 2020 року.

Під час перевірок було помічено ряд недоліків та помилок на етапах проектування та початкового будівництва стадіону. Зокрема, у системі дренажу води під час злив. Також, у деяких місцях, сталося просідання ґрунту після зимового періоду; помічені інші недоліки. Наразі, кінцеві терміни завершення реконструкції об’єкту достеменно невідомі.

Головним критерієм для чинної міської влади була і залишається передусім – якість виконання робіт. Адже спортивним майданчиком користуватимуться діти та підлітки нашої (і не тільки) громади. Тож питання безпеки та саме якості реконструкції спортивного об’єкту є пріоритетним для представників влади.

Джерело: Офіційний сайт Кролевецької міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: