Володимир Булах: «Спортивна громада – здорова нація»

Спорт, Суспільство | 14:54, 21.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Депутат від політичної партії «Наш край» Володимир Булах завжди підтримував розвиток спорту на Кролевеччині й сам ним активно займається. Нещодавно задля того, щоб жителі Кролевеччини різного віку та статі змогли займатися спортом у комфортних умовах він відкрив сучасну тренажерну залу європейського рівня.

«Це місце створено для того, щоб кожен охочий міг потренуватися, і це необхідно не тільки для того, щоб мати спортивну статуру, а в першу чергу для здоров’я. Я дуже вболіваю за фізичний розвиток молодого покоління й саме тому у залі створені всі умови для того, щоб тут могли займатися не тільки дорослі, але й діти, адже їх здоров’я понад усе, бо вони – це майбутнє Кролевеччини. Спортивна громада – здорова нація», – розповідає Володимир Булах.

Силами депутата від «Нашого краю» в покинутому приміщенні Кролевецького арматурного заводу, яке вже багато років нагадувало локацію для зйомок фільму «Чорнобиль», було зроблено масштабні ремонтні роботи. Як зазначають місцеві жителі, що тепер з відкриттям сучасної тренажерної зали в них з’явилося бажання займатися спортом, адже до цього особливих для цього можливостей у провінційному місті не було.

Володимир Булах розповідає, що з моменту відкриття абонемент придбало чимало жителів Кролевеччини. Тренажерна зала – це не тільки розвиток спортивної Кролевеччини, але й розвиток логістики нашої громади, адже сюди на заняття приїздять жителі сусідніх міст. Депутат не ставить собі за мету фінансове збагачення, абонементи продають за символічну ціну, аби покривати комунальні платежі та оновлювати спортивний реманент.

Зараз у тренажерній залі функціонує три зали, у яких можна задовольнити спортивні вподобання абсолютно кожного: від малого до великого. На базі залу є групові та індивідуальні заняття фітнесом та аеробікою, функціонує зала для занять боксом.

Також нещодавно відбулася презентація секції карате, в яку набирають дітей від чотирьох років.

Слід зауважити, що зараз усі тренажери є сучасними та безпечними, зали просторі. У них збережений оптимальний температурний режим для тренувань.

На думку Володимира Булаха, спорт є пріоритетним напрямком соціальних проектів, тому він відкритий до співпраці з міською владою, закладами освіти та соціальної сфери.

У майбутньому Володимир Булах не планує зупинятися на досягнутому, а усіляко буде розвивати різні напрямки дитячого спорту на базі тренажерної зали.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: