Володимир Горох: «Кожен голос відданий за мене – це надія і довіра, які я маю виправдовувати в повсякденній роботі»

Вибори, Влада | 16:36, 8.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Мешканців Конотопського району, а саме: кролевчан, конотопчан, путивлян та буринчан в обласній раді буде представляти новообраний депутат Сумської облради, головний лікар обласної лікарні, заслужений лікар України Володимир Горох.

Він подякував виборцям за кожен відданий голос: «Щиро дякую за висловлену довіру на виборах. Наразі я докладатиму всіх зусиль, щоб не підвести жодного з Вас. Розумію, що кожен голос відданий за мене – це надія і довіра, які я маю виправдовувати в повсякденній роботі».

Також він зазначив, що попереду чимало роботи: продовження програми ремонту доріг та тротуарів в містах, селах новоствореного району, соціальних та медичних програм, модернізація каналізаційно-водопровідної мережі, впорядкування та благоустрій населених пунктів, зміцнення матеріально-технічної бази комунальних підприємств та установ, доступність медичних послуг у найвіддаленіших куточках області, тощо .

«Вірю і надіюсь на співпрацю, з оновленими депутатськими корпусами рад всіх рівнів.
Розраховую також на підтримку та конструктивний підхід до вирішення проблем разом з місцевими органами державної та виконавчої влади, громадськими організаціями та політичними партіями», – зауважив Володимир Горох

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: