Ворог атакував шахедами енергетичну інфраструктуру Кролевеччини
Суспільство 08:49, 28.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі ворог завдав удару шахедами по енергетичній інфраструктурі нашого міста. Як проінформував міський голова Віктор Лехман обійшлося без постраждалих серед цивільного населення. Проте є пошкодження домогосподарств приватного сектору.
Зранку всі відповідні комунальні служби розпочнуть роботи з ліквідації наслідків удару. Ситуація перебуває під контролем.
Працює «гаряча лінія» міської ради — 096 001 67 30.
«Просимо всіх постраждалих звертатися для фіксації пошкоджень та отримання необхідної допомоги. Дякую за терпіння та розуміння, тримаємося», – написав очільник Кролевеччини
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
