Ворог атакував шахедами енергетичну  інфраструктуру Кролевеччини

Суспільство 08:49, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вночі ворог завдав удару шахедами по енергетичній  інфраструктурі нашого міста. Як проінформував міський голова Віктор Лехман обійшлося без постраждалих серед цивільного населення. Проте є пошкодження домогосподарств приватного сектору.

Зранку всі відповідні  комунальні служби розпочнуть роботи з ліквідації наслідків удару. Ситуація перебуває під контролем.

Працює «гаряча лінія» міської ради — 096 001 67 30.

«Просимо всіх постраждалих звертатися для фіксації пошкоджень та отримання необхідної допомоги. Дякую за терпіння та розуміння, тримаємося», – написав очільник Кролевеччини

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору