Ворог бив по сусідній Шостці ракетами: є значні руйнування

Війна 10:28, 28.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 листопада, російським агресором нанесений ракетний удар по території Шосткинської громади. Про це повідомив міський голова Микола Нога.

За його інформацією, зруйновано декілька об‘єктів інфраструктури. Пошкоджено 1 школа, 12 багатоповерхових житлових будинків, приміщення лікарні, об‘єкти водозабезпечення.

«Працюють аварійно-відновлювальні бригади. Збитки і втрати уточнюються! Прошу зберігати спокій! Не ігнорувати сигнали повітряної тривоги!», – написав Микола Нога на своїй Фейсбук-сторінці.

 

 

Фото ілюстративне 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору