Ворог бив по сусідній Шостці ракетами: є значні руйнування
Війна 10:28, 28.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 28 листопада, російським агресором нанесений ракетний удар по території Шосткинської громади. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
За його інформацією, зруйновано декілька об‘єктів інфраструктури. Пошкоджено 1 школа, 12 багатоповерхових житлових будинків, приміщення лікарні, об‘єкти водозабезпечення.
«Працюють аварійно-відновлювальні бригади. Збитки і втрати уточнюються! Прошу зберігати спокій! Не ігнорувати сигнали повітряної тривоги!», – написав Микола Нога на своїй Фейсбук-сторінці.
Фото ілюстративне
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
