Ворог знову вдарив на Сумщині по автівці з людьми: двоє людей постраждало
Суспільство 14:44, 6.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні близько 12:20 росіяни знову поцілили у цивільне авто на Сумщині. Ворог безпілотником атакував транспорт у Краснопільській громаді, повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Поранені двоє чоловіків – 53 та 65 років. Їх евакуювали й доставили до лікарні, медики надають необхідну допомогу.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
