Ворог знову вдарив на Сумщині по автівці з людьми: двоє людей постраждало

Суспільство 14:44, 6.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні близько 12:20 росіяни знову поцілили у цивільне авто на Сумщині. Ворог безпілотником атакував транспорт у Краснопільській громаді, повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Поранені двоє чоловіків – 53 та 65 років.  Їх евакуювали й доставили до лікарні, медики надають необхідну допомогу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору