Вуличне освітлення вмикатимуть раніше
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 27 вересня до кореспондента нашого видання звернулися місцеві мешканці, які невдоволені тим, що вуличне освітлення вмикається запізно.
“Люди йдуть з роботи, діти повертаються з музикальної школи чи інших гуртків та й інші мешканці міста мають пересуватися в темряві, адже наразі темніє раніше, а вуличне освітлення ще не увімкнули”, – розповів кролевчанин Юрій.
За роз’ясненнями ми звернулися до т.в.о. начальника управління ЖКГ Кролевецької міської ради Андрія Петренка.
“Обслуговуюча організація вже від сьогодні має перевести таймери включення вуличного освітлення у центральній частині міста, а інші вулиці – з понеділка”, – сказав він.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
