Виділено кошти з держбюджету на придбання соціального житла в Кролевці

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий, область виділила кошти на придбання квартири для дитини-сироти.

Так, 29 листопада була розподілена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Таким чином, субвенція була розподілена між регіонам області, зокрема й виконавчому комітету Кролевецької міської ради на придбання двокімнатної квартири за адресою: м. Кролевець, вул. 8 Березня, буд. 16, як соціального житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.

“Справа за міською радою. Відповідним службам РДА надано доручення всіляко сприяти”, – написав голова РДА.

Нагадаємо, у лютому цього року соціальне житло було передане у користування кролевчанці, майстру спорту України з радіоспорту Ельвірі Ничипорук. Дану квартиру було придбано за кошти державного бюджету України наприкінці грудня, згідно затверджених постановою КМУ порядку та умов надання у 2017 році відповідної субвенції. Двокімнатна квартира, площею 31 кв. метр з індивідуальним опаленням придбана у місті Кролевець, розміщена поблизу усіх необхідних соціальних об’єктів та навчальних закладів, об’єктів транспортної інфраструктури тощо. Це житло обійшлося в понад 200 тисяч гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: