Виховати підростаюче покоління та забезпечити безпеку громадян – кредо дільничного з Кролевця

Безпека громадян | 20:33, 12.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Штик Сергій Валерійович, старший лейтенант поліції – старший дільничний міста Кролевця, який взяв на себе непросту місію – забезпечити спокій на відомчій території. А це не мало – практично пів Кролевця є його територією обслуговування. До своєї роботи він підходить з усією відповідальністю і знає практично всіх, адже тут виріс, змужнів і сумлінно трудиться в органах правопорядку. Не відстають і показники – має одні з кращих серед дільничних Кролевецького району.

Народився Сергій у Харкові, проте родина повернулася до рідного Кролевця, і вже тут він закінчив загальноосвітню школу № 2. Потім навчався на будівельника в Глухівському коледжі СНАУ. Служба в армії, у внутрішніх військах, дала перший поштовх до вибору професії. Саме там він зрозумів, що безпека громадян і боротьба зі злочинністю стане справою життя.

Проте не одразу привела життєва дорога до служби у поліції, спочатку набирався досвіду на ТОВ «Армапром», а вже з 2012 року влаштувався на роботу до Кролевецького РВ УМВС. Спочатку ніс службу інспектором патрульної служби, а вже потім став місцевим «шерифом».

«Довіра населення, як до мене особисто, так і до моєї роботи – це складова успіху дільничного. Завдяки службі в поліції я можу допомагати людям, зберігати їх спокій і безпеку в рідному місті. Робота поліцейським для мене – це стабільність, перспектива і впевненість в завтрашньому дні», – говорить Сергій Штик.

 «Його основна задача – не ловити злочинців, не геройствувати, а попередити злочини. І з цим він успішно справляється. Як капітан футбольного клубу «Шанхай», якому виповнилося нещодавно 15 років, а він його очолює вже більше року, має неабиякий вплив на молодь мікрорайону, який входить в його підвідомчу територію. Ми підтримуємо його в цьому, адже спорт – це і здоровий спосіб життя, і з користю проведений вільний час, а значить тут не має місця злочинності», – розповідає про свого колегу начальник сектору превенції Кролевецького ВП Андрій Демченко.

Про своїх колег по футбольній команді Сергій Валерійович може говорити годинами, показувати фотографії, згадуючи до деталей кожен зіграний матч. Це більш ніж захоплення, до того ж – це суспільно-корисна робота, за яку теж взявся без вагань і з задоволенням. Після важкої і специфічної служби, на футбольні полі відпочиває, поряд з друзями. А для мікрорайону Шанхай спортивний майданчик – це місце, де збирається і молодь, і дорослі – центр життя значної частини міста. Підтримує молодого капітана команди і знаний в Кролевці  громадський діяч, депутат Кролевецької міської ради Григорій Хомич.

Проте не за нагороди чи премії працює наш дільничний, спокій на підвідомчій території – головніший, можливість не покарати, а попередити злочин, врятувати від «слизької доріжки», підтримати в тяжку хвилину, порадити – це є для нього головним. А все ж, приємним є і відзначення його заслуг на рівні громади – двічі був нагороджений від керівництва Кролевецької ОТГ за сумлінну працю.

А сьогодні, 12 вересня, Сергій Штик святкує свій 27-день народження, який проведе на службі. Він народився в один рік з нашою незалежною державою, і вже встиг продемонструвати, що працювати на благо її мешканців і тим самим забезпечувати її розвиток, в спорті, в мирі та спокої він здатен. Не словом, а ділом. Тож, варто, хоча б раз на рік сказати йому наше громадянське спасибі і побажати довгих років життя, легкої служби, вірних друзів, здоров’я і визнання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: