Виклик поліції можливий через додаток на смартфоні

 Поділитися

Поділитися в

Національна поліція України запустила мобільний додаток  “My Pol”, який, за задумом розробників, допоможе створити платформу для комунікації органів поліції і свідомих громадян.

Основні функції мобільного додатку:

«SOS»
У випадку, якщо громадянин потребує екстреної допомоги, він може скористатися кнопкою «SOS», відправивши запит на гарячу лінію поліції.

Push-сповіщення
Функція “Push-сповіщення” – це інструмент, за допомогою якого користувач має змогу отримувати надважливі термінові оповіщення від поліції про оперативну ситуацію в тій чи іншій частині міста. Завдяки цій інформації громадяни можуть коригувати свої маршрути та плани, а також піклуватись про особисту та колективну безпеку.

 Мапа відділень поліції та медичних закладів

За допомогою інтерактивної мапи користувачі мають змогу відшукати найближче відділення, куди можна звернутися по допомогу.

Актуальні новини поліції

У додатку «My Pol» можна ознайомитися з національними та регіональними новинами української поліції.

Моніторинг роботи поліцейських

Користувачі програми можуть оцінити роботу поліцейського за п’ятибальною шкалою. Для цього достатньо ввести номер жетону поліцейського у спеціальному полі та залишити свою оцінку. Оцінювання роботи поліцейських покликане допомогти боротися з фактами корупції та перевищення повноважень в поліції.

Також доступні і інші функції.

Завантажити додатки можна за посиланнями:

https://bit.ly/SumyMyPolGUNPAndroid

https://bit.ly/SumyMyPolGUNPApple

Варто зазначити, що під час установки додатку, користувач погоджується з Умовами трьохстороннього договору, в яких містяться питання обробки персональних даних, відповідальності та обов’язки сторін тощо.

Зокрема, приведені нижче умови з додатку на AppStore

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: